our team

with a passion for their discipline

hr interim professionals

Alies Meijer
Alies Meijer
@B&A
hr interim professional
Talentprofiel a.meijer@rvdb.nl
Anne Schönwetter
Anne Schönwetter
Binnenkort beschikbaar
hr interim professional
Talentprofiel a.schonwetter@rvdb.nl
Annelies van Wijk
Annelies van Wijk
@Servauto Nederland B.V.
HR Interim Professional
Talentprofiel a.vanwijk@rvdb.nl
Caline Horváth
Caline Horváth
@Rvdb
hr interim professional
Talentprofiel c.horvath@rvdb.nl
Carlo Velthuijs
Carlo Velthuijs
@Mileway
hr interim professional
Talentprofiel c.velthuijs@rvdb.nl
Celine Verheij
Celine Verheij
@Albelli
hr interim professional
Talentprofiel c.verheij@rvdb.nl
Corniels van Diggele
Corniels van Diggele
Niet meer beschikbaar
hr interim professional
Talentprofiel c.vandiggele@rvdb.nl
Daan Simons
Daan Simons
@Raad voor Accreditatie
hr interim professional
Talentprofiel d.simons@rvdb.nl
Didi van den Akker
Didi van den Akker
@Wageningen University & Research
hr interim professional
Talentprofiel d.vandenakker@rvdb.nl
Eva Duin
Eva Duin
HR Interim Professional
Talentprofiel e.duin@rvdb.nl
Femke Reinders
Femke Reinders
@Mollie
HR Interim Professional
Talentprofiel f.reinders@rvdb.nl
Fleur Van Calmthout
Fleur Van Calmthout
HR Interim Professional
Talentprofiel f.vancalmthout@rvdb.nl
Floortje Bon
Floortje Bon
@VolkerWessels
hr interim professional
Talentprofiel f.bon@rvdb.nl
Glenn Franken
Glenn Franken
@Baker McKenzie
hr interim professional
Talentprofiel g.franken@rvdb.nl
Hester Korenhof
Hester Korenhof
@PwC
hr interim professional
Talentprofiel h.korenhof@rvdb.nl
Ineke Hofstee
Ineke Hofstee
@Grandvision
hr interim professional
Talentprofiel i.hofstee@rvdb.nl
Isis Ramler
Isis Ramler
@ABN AMRO
hr interim professional
Talentprofiel i.ramler@rvdb.nl
Juliëtte van Vliet
Juliëtte van Vliet
@ASML
hr interim professional
Talentprofiel j.vanvliet@rvdb.nl
Juul Verhulp
Juul Verhulp
@KFC
hr interim professional
Talentprofiel j.verhulp@rvdb.nl
Karen den Hartog
Karen den Hartog
@Booking.com
hr interim professional
Talentprofiel k.denhartog@rvdb.nl
Kelsey Westers
Kelsey Westers
@Prothya Biosolutions
hr interim professional
Talentprofiel k.westers@rvdb.nl
Kirsten Wabeke
Kirsten Wabeke
@BSI Group
hr interim professional
Talentprofiel k.wabeke@rvdb.nl
Larissa Laan
Larissa Laan
@Rvdb
hr interim professional
Talentprofiel l.laan@rvdb.nl
Linda Burks
Linda Burks
@Rvdb
hr interim professional
Talentprofiel l.burks@rvdb.nl
Lisa Silber
Lisa Silber
@Webhelp
hr interim professional
Talentprofiel l.silber@rvdb.nl
Lotte Huberts
Lotte Huberts
@Rvdb
hr interim professional
Talentprofiel l.huberts@rvdb.nl
Maaike van der Scheer
Maaike van der Scheer
@EMS Pay
HR Interim Professional
Talentprofiel m.vanderscheer@rvdb.nl
Marieke van den Boogaard
Marieke van den Boogaard
@Rvdb @Count & Cooper
hr interim professional
Talentprofiel m.vandenboogaard@rvdb.nl
Mélany Verburgt
Mélany Verburgt
@TBA Netherlands B.V.
hr interim professional
Talentprofiel m.verburgt@rvdb.nl
Merle Heusschen
Merle Heusschen
Binnenkort beschikbaar
hr interim professional
Talentprofiel m.heusschen@rvdb.nl
Michelle van der Blij
Michelle van der Blij
@Rituals
hr interim professional
Talentprofiel m.vanderblij@rvdb.nl
Nanou Naber
Nanou Naber
@VolkerWessels Infra ICT
HR Interim Professional
Talentprofiel n.naber@rvdb.nl
Nina Bok
Nina Bok
@IJsselland Ziekenhuis
HR Interim Professional
Talentprofiel n.bok@rvdb.nl
Nina Versteijnen
Nina Versteijnen
@Guerrilla Games
hr interim professional
Talentprofiel n.versteijnen@rvdb.nl
Pauline Vos
Pauline Vos
@ABN AMRO
HR Interim Professional
Talentprofiel p.vos@rvdb.nl
Rinne van Krieken
Rinne van Krieken
@Backbase
HR Interim Professional
Talentprofiel r.vankrieken@rvdb.nl
Roza Speksnijder
Roza Speksnijder
@Wageningen University & Research
hr interim professional
Talentprofiel r.speksnijder@rvdb.nl
Sabine Hamer
Sabine Hamer
@ACT Commodities Group B.V.
hr interim professional
Talentprofiel s.hamer@rvdb.nl
Sabrina Ravestein
Sabrina Ravestein
@Booking.com
hr interim professional
Talentprofiel s.ravestein@rvdb.nl
Timon Foppen
Timon Foppen
Niet meer beschikbaar
hr interim professional
Talentprofiel t.foppen@rvdb.nl
Yvette Takken
Yvette Takken
Per direct beschikbaar
hr interim professional
Talentprofiel y.takken@rvdb.nl